Chirurgie Oldřich Fiala

Co děláme?

Úrazová chirurgie
Úrazová chirurgie

Zabýváme se také chirurgickou léčbou traumatických poranění v důsledku úrazu. Operativně řešíme těžké i lehčí případy poranění dutiny hrudní, břišní či končetinových poranění.

Cévní chirurgie
Cévní chirurgie

V rámci cévní chirurgie se zabýváme léčbou projevů souvisejících s onemocněním končetinových cév, ať už se jedná o křečové žíly, uzly či vychlípení. Léčíme také kornatění tepen, vývojové vady či poruchy žilní nedostatečnosti.

Břišní chirurgie
Břišní chirurgie

Zaměřujeme se na břišní chirurgii, v rámci které řešíme poruchy a onemocnění zažívacího systému, od jícnu, žaludku, žlučníku, slinivky břišní, až po operace kýly a mnoho dalšího.

Honza
Honza
Hodnocení Google

Nejlepší doktor u jakého jsem kdy byl 🙂

Lenka Bembina
Lenka Bembina
Hodnocení Google

Naprosto úžasný lékař.. 👍👍👍

Jiri Donat
Jiri Donat
Hodnocení Seznam

Máme jen ty nejlepší zkušenosti. Velmi profesionálně ošetřil mou dceru po drobném úrazu a jak již bylo zmíněno výše, setkali jsme se s milým a příjemným přístupem jeho i sestřičky. Jsme moc rádi, že tady pana doktora máme!

O nás

Chirurgická ordinace MUDr. Oldřich Fiala, s. r. o. se zaměřuje na široké spektrum oblastí v rámci chirurgie i traumatologie. Provádíme operace v lokální anestezii, související jak s všeobecnou, tak i cévní, břišní a úrazovou chirurgií.

Našimi nejčastějšími zákroky jsou operace křečových žil moderní metodou, operace pupeční či tříselné kýly, léčba hemeroidů, oprava vbočených palců neboli halluxů, operace tenisových loktů či kladívkových prstů, řešení problémů s lupajícími prsty.

Provádíme také dermatologické zákroky, kterými řešíme papillomy, pigmentové skvrny nebo odstranění mateřských znamének, která nevyhovují z estetických či zdravotních důvodů.

about-img-1
about-img-2

Chirurgie Oldřich Fiala s.r.o.

Náš tým